..: Trasa vlaku Os 9503 - JŘ 2017 :..
Os 9503
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Turnov   4.41 
  Příšovice  4.45 4.46 
  Loukov u Mnichova Hradiště  4.49 4.50 
  Březina nad Jizerou x4.52 4.52 
  Mnichovo Hradiště  4.58 4.59 
  Bakov nad Jizerou město x5.04 5.05 
  Bakov nad Jizerou  5.07 5.08 
  Mladá Boleslav-Debř  5.13 5.13 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  5.19 5.34 
  Krnsko x5.38 5.38 
  Chotětov  5.45 5.45 
  Zdětín u Chotětova x5.49 5.49 
  Kropáčova Vrutice  5.54 5.58 
  Košátky x6.01 6.01 
  Kojovice x6.03 6.03 
  Byšice  6.08 6.08 
  Všetaty  6.13 6.21 
  Tišice x6.24 6.24 
  Neratovice  6.28 6.30 
  Kojetice u Prahy x6.33 6.33 
  Zlonín x6.36 6.36 
  Měšice u Prahy  6.38 6.39 
  Hovorčovice x6.42 6.42 
  Praha-Čakovice  6.46 6.50 
  Praha-Kbely x6.53 6.53 
  Praha-Satalice  6.56 6.56 
  Praha-Vysočany  7.04 7.05 
  Praha hlavní nádraží  7.12 7.14 
  Praha-Vršovice  7.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster