..: Trasa vlaku Os 9501 - JŘ 2017 :..
Os 9501
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží   4.44 
  Krnsko x4.48 4.48 
  Chotětov  4.55 4.55 
  Zdětín u Chotětova x4.59 4.59 
  Kropáčova Vrutice  5.05 5.06 
  Košátky x5.08 5.08 
  Kojovice x5.11 5.11 
  Byšice  5.16 5.16 
  Všetaty  5.21 5.22 
  Tišice x5.25 5.25 
  Neratovice  5.29 5.31 
  Kojetice u Prahy x5.34 5.34 
  Zlonín x5.37 5.37 
  Měšice u Prahy  5.39 5.40 
  Hovorčovice x5.44 5.44 
  Praha-Čakovice  5.49 5.50 
  Praha-Kbely x5.53 5.53 
  Praha-Satalice  5.56 5.56 
  Praha-Vysočany  6.04 6.05 
  Praha hlavní nádraží  6.12 6.14 
  Praha-Vršovice  6.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster