..: Trasa vlaku Os 9500 - JŘ 2017 :..
Os 9500
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   4.42 
  Praha hlavní nádraží  4.46 4.48 
  Praha-Vysočany  4.55 4.55 
  Praha-Satalice  5.04 5.04 
  Praha-Kbely x5.07 5.07 
  Praha-Čakovice  5.11 5.12 
  Hovorčovice x5.16 5.16 
  Měšice u Prahy  5.19 5.19 
  Zlonín x5.21 5.21 
  Kojetice u Prahy x5.24 5.24 
  Neratovice  5.28 5.31 
  Tišice x5.34 5.34 
  Všetaty  5.38 5.39 
  Byšice  5.42 5.47 
  Kojovice x5.50 5.50 
  Košátky x5.51 5.51 
  Kropáčova Vrutice  5.54 5.56 
  Chotětov  6.04 6.04 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  6.15  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster