..: Trasa vlaku Os 9428 - JŘ 2017 :..
Os 9428
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   18.48 
  Lysá nad Labem  18.54 18.55 
  Čelákovice-Jiřina  19.01 19.01 
  Čelákovice  19.04 19.05 
  Zeleneč  19.12 19.12 
  Praha-Horní Počernice  19.16 19.17 
  Praha-Vysočany  19.25 19.26 
  Praha Masarykovo nádraží  19.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster