..: Trasa vlaku Os 9427 - JŘ 2017 :..
Os 9427
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   18.21 
  Praha-Vysočany  18.28 18.29 
  Praha-Horní Počernice  18.36 18.37 
  Zeleneč  18.41 18.41 
  Čelákovice  18.49 18.51 
  Čelákovice-Jiřina  18.54 18.54 
  Lysá nad Labem  19.00 19.01 
  Milovice  19.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster