..: Trasa vlaku Os 9426 - JŘ 2017 :..
Os 9426
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   17.48 
  Lysá nad Labem  17.54 17.55 
  Čelákovice-Jiřina  18.01 18.01 
  Čelákovice  18.04 18.05 
  Zeleneč  18.12 18.12 
  Praha-Horní Počernice  18.16 18.17 
  Praha-Vysočany  18.25 18.26 
  Praha Masarykovo nádraží  18.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster