..: Trasa vlaku Os 9424 - JŘ 2017 :..
Os 9424
Řazení vlaku: 471 + 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   16.48 
  Lysá nad Labem  16.54 16.55 
  Čelákovice-Jiřina  17.01 17.01 
  Čelákovice  17.04 17.05 
  Zeleneč  17.12 17.12 
  Praha-Horní Počernice  17.16 17.17 
  Praha-Vysočany  17.25 17.26 
  Praha Masarykovo nádraží  17.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster