..: Trasa vlaku Os 9423 - JŘ 2017 :..
Os 9423
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   16.21 
  Praha-Vysočany  16.28 16.29 
  Praha-Horní Počernice  16.36 16.37 
  Zeleneč  16.41 16.41 
  Čelákovice  16.49 16.51 
  Čelákovice-Jiřina  16.54 16.54 
  Lysá nad Labem  17.00 17.01 
  Milovice  17.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster