Os 9419 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.21 | ||||
Praha-Vysočany | 14.28 | 14.29 | |||
Praha-Horní Počernice | 14.36 | 14.37 | |||
Zeleneč | 14.41 | 14.41 | |||
Čelákovice | 14.49 | 14.51 | |||
Čelákovice-Jiřina | 14.54 | 14.54 | |||
Lysá nad Labem | 15.00 | 15.01 | |||
Milovice | 15.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci