..: Trasa vlaku Os 9410 - JŘ 2017 :..
Os 9410
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   9.48 
  Lysá nad Labem  9.54 9.55 
  Čelákovice-Jiřina  10.01 10.01 
  Čelákovice  10.04 10.05 
  Zeleneč  10.12 10.12 
  Praha-Horní Počernice  10.16 10.17 
  Praha-Vysočany  10.25 10.26 
  Praha Masarykovo nádraží  10.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster