..: Trasa vlaku Os 9404 - JŘ 2017 :..
Os 9404
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Milovice   6.48 
  Lysá nad Labem  6.54 6.55 
  Čelákovice-Jiřina  7.01 7.01 
  Čelákovice  7.04 7.05 
  Mstětice  7.10 7.10 
  Zeleneč  7.12 7.12 
  Praha-Horní Počernice  7.16 7.17 
  Praha-Vysočany  7.25 7.26 
  Praha Masarykovo nádraží  7.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster