Os 9347 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.08 | ||||
Praha-Libeň | 18.14 | 18.15 | |||
Praha-Kyje | 18.18 | 18.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.20 | 18.20 | |||
Praha-Běchovice | 18.23 | 18.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Klánovice | 18.28 | 18.28 | |||
Úvaly | 18.33 | 18.33 | |||
Tuklaty | 18.36 | 18.36 | |||
Rostoklaty | 18.39 | 18.39 | |||
Český Brod | 18.44 | 18.45 | |||
Klučov | 18.48 | 18.48 | |||
Poříčany | 18.51 | 18.51 | |||
Tatce | 18.55 | 18.55 | |||
Pečky | 18.58 | 18.58 | |||
Cerhenice | 19.01 | 19.01 | |||
Velim | 19.05 | 19.06 | |||
Nová Ves u Kolína | 19.08 | 19.08 | |||
Kolín zastávka | 19.12 | 19.12 | |||
Kolín | 19.15 | 19.37 | |||
Kolín dílny | 19.39 | 19.39 | |||
Starý Kolín | 19.43 | 19.43 | |||
Záboří nad Labem | 19.47 | 19.47 | |||
Týnec nad Labem | 19.49 | 19.49 | |||
Kojice | 19.52 | 19.52 | |||
Chvaletice | 19.54 | 19.54 | |||
Řečany nad Labem | 19.58 | 19.59 | |||
Lhota pod Přeloučí | 20.02 | 20.02 | |||
Přelouč | 20.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci