Os 9346 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.54 | ||||
Kolín zastávka | 17.56 | 17.57 | |||
Nová Ves u Kolína | 18.00 | 18.00 | |||
Velim | 18.03 | 18.07 | |||
Cerhenice | 18.10 | 18.10 | |||
Pečky | 18.13 | 18.16 | |||
Tatce | 18.19 | 18.19 | |||
Poříčany | 18.23 | 18.24 | |||
Klučov | 18.26 | 18.26 | |||
Český Brod | 18.30 | 18.32 | |||
Rostoklaty | 18.36 | 18.36 | |||
Tuklaty | 18.39 | 18.39 | |||
Úvaly | 18.42 | 18.43 | |||
Praha-Klánovice | 18.46 | 18.46 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.50 | 18.50 | |||
Praha-Běchovice | 18.52 | 18.53 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Kyje | 18.58 | 18.58 | |||
Praha-Libeň | 19.02 | 19.03 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci