Os 9339 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.08 | ||||
Praha-Libeň | 16.14 | 16.15 | |||
Praha-Kyje | 16.18 | 16.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.20 | 16.20 | |||
Praha-Běchovice | 16.23 | 16.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.25 | 16.25 | |||
Praha-Klánovice | 16.28 | 16.28 | |||
Úvaly | 16.33 | 16.33 | |||
Tuklaty | 16.36 | 16.36 | |||
Rostoklaty | 16.39 | 16.39 | |||
Český Brod | 16.44 | 16.45 | |||
Klučov | 16.48 | 16.48 | |||
Poříčany | 16.51 | 16.51 | |||
Tatce | 16.55 | 16.55 | |||
Pečky | 16.58 | 16.58 | |||
Cerhenice | 17.01 | 17.01 | |||
Velim | 17.05 | 17.08 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.10 | 17.10 | |||
Kolín zastávka | 17.14 | 17.14 | |||
Kolín | 17.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci