Os 9331 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.08 | ||||
Praha-Libeň | 14.14 | 14.15 | |||
Praha-Kyje | 14.18 | 14.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.20 | 14.20 | |||
Praha-Běchovice | 14.23 | 14.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 14.25 | 14.25 | |||
Praha-Klánovice | 14.28 | 14.28 | |||
Úvaly | 14.33 | 14.33 | |||
Tuklaty | 14.36 | 14.36 | |||
Rostoklaty | 14.39 | 14.39 | |||
Český Brod | 14.44 | 14.45 | |||
Klučov | 14.48 | 14.48 | |||
Poříčany | 14.51 | 14.51 | |||
Tatce | 14.55 | 14.55 | |||
Pečky | 14.58 | 14.58 | |||
Cerhenice | 15.01 | 15.01 | |||
Velim | 15.05 | 15.06 | |||
Nová Ves u Kolína | 15.08 | 15.08 | |||
Kolín zastávka | 15.12 | 15.12 | |||
Kolín | 15.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci