Os 9329 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.38 | ||||
Praha-Libeň | 13.44 | 13.45 | |||
Praha-Kyje | 13.48 | 13.48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 13.50 | 13.50 | |||
Praha-Běchovice | 13.53 | 13.54 | |||
Praha-Běchovice střed | 13.55 | 13.55 | |||
Praha-Klánovice | 13.58 | 13.58 | |||
Úvaly | 14.03 | 14.03 | |||
Tuklaty | 14.06 | 14.06 | |||
Rostoklaty | 14.09 | 14.09 | |||
Český Brod | 14.14 | 14.15 | |||
Klučov | 14.18 | 14.18 | |||
Poříčany | 14.21 | 14.21 | |||
Tatce | 14.25 | 14.25 | |||
Pečky | 14.28 | 14.28 | |||
Cerhenice | 14.31 | 14.31 | |||
Velim | 14.35 | 14.38 | |||
Nová Ves u Kolína | 14.40 | 14.40 | |||
Kolín zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Kolín | 14.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci