R 929 „Sněžka“ | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + 2xBmz234 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.07 | ||||
Praha-Vysočany | 14.14 | 14.15 | |||
Lysá nad Labem | 14.39 | 14.40 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 14.53 | 14.55 | |||
Poděbrady | 15.00 | 15.01 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.27 | 15.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.51 | 16.04 | |||
Jaroměř | 16.17 | 16.19 | |||
Česká Skalice | 16.30 | 16.31 | |||
Starkoč | 16.38 | 16.39 | |||
Červený Kostelec | 16.48 | 16.49 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 16.54 | 16.55 | |||
Malé Svatoňovice | 16.59 | 17.01 | |||
Velké Svatoňovice | 17.05 | 17.05 | |||
Trutnov střed | 17.15 | 17.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 17.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci