R 925 „Cidlina“ | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + 3xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.07 | ||||
Praha-Vysočany | 10.14 | 10.15 | |||
Lysá nad Labem | 10.39 | 10.40 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 10.53 | 10.55 | |||
Poděbrady | 11.00 | 11.01 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 11.27 | 11.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.51 | 12.04 | |||
Jaroměř | 12.17 | 12.19 | |||
Česká Skalice | 12.30 | 12.31 | |||
Starkoč | 12.38 | 12.39 | |||
Červený Kostelec | 12.48 | 12.49 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 12.54 | 12.55 | |||
Malé Svatoňovice | 12.59 | 13.01 | |||
Velké Svatoňovice | 13.05 | 13.05 | |||
Trutnov střed | 13.15 | 13.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 13.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci