Os 9130 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strančice | 16.09 | ||||
Světice | 16.12 | 16.13 | |||
Říčany | 16.15 | 16.16 | |||
Praha-Kolovraty | 16.19 | 16.20 | |||
Praha-Uhříněves | 16.22 | 16.23 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 16.25 | 16.26 | |||
Praha-Hostivař | 16.28 | 16.28 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 16.32 | 16.33 | |||
Praha-Vršovice | 16.37 | 16.38 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.42 | 16.44 | |||
Praha-Vysočany | 16.50 | 16.51 | |||
Praha-Horní Počernice | 16.58 | 16.59 | |||
Zeleneč | 17.03 | 17.03 | |||
Čelákovice | 17.10 | 17.11 | |||
Čelákovice-Jiřina | 17.14 | 17.14 | |||
Lysá nad Labem | 17.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci