..: Trasa vlaku  9081 - JŘ 2017 :..
Vlak 9081 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Braník  8.27 9.00 
  Vrané nad Vltavou  9.15 9.32 
  Davle  9.41 9.43 
  Jílové u Prahy  10.03 10.05 
  Krhanice  10.15 10.16 
  Týnec nad Sázavou  10.22 10.27 
  Čerčany  10.44 11.34 
  Benešov u Prahy  11.46 11.49 
  Postupice  12.06 12.09 
  Vlašim  12.29  

jede 27.V., 26.VIII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster