..: Trasa vlaku Os 9067 - JŘ 2017 :..
Os 9067
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  17.36 17.55 
  Praha-Vršovice  17.59 18.00 
  Praha-Kačerov  18.03 18.03 
  Praha-Krč  18.06 18.07 
  Praha-Braník  18.11 18.11 
  Praha-Modřany zastávka x18.14 18.14 
  Praha-Komořany x18.17 18.17 
  Praha-Zbraslav x18.20 18.20 
  Dolní Břežany-Jarov x18.24 18.24 
  Vrané nad Vltavou  18.27 18.31 
  Skochovice x18.33 18.33 
  Davle  18.39 18.39 
  Petrov-Chlomek x18.42 18.42 
  Petrov u Prahy x18.45 18.45 
  Luka pod Medníkem x18.52 18.52 
  Jílové u Prahy  18.58 19.01 
  Kamenný Přívoz x19.05 19.05 
  Prosečnice x19.08 19.08 
  Krhanice x19.12 19.12 
  Chrást nad Sázavou x19.16 19.16 
  Týnec nad Sázavou  19.19 19.38 
  Pecerady x19.41 19.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x19.46 19.46 
  Poříčí nad Sázavou x19.49 19.49 
  Čerčany  19.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster