..: Trasa vlaku Os 9064 - JŘ 2017 :..
Os 9064
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   16.36 
  Poříčí nad Sázavou  16.39 16.40 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.43 16.44 
  Pecerady  16.48 16.48 
  Týnec nad Sázavou  16.52 17.10 
  Chrást nad Sázavou  17.13 17.13 
  Krhanice  17.17 17.17 
  Prosečnice  17.21 17.21 
  Kamenný Přívoz  17.23 17.24 
  Jílové u Prahy  17.28 17.29 
  Luka pod Medníkem  17.36 17.36 
  Petrov u Prahy  17.42 17.43 
  Petrov-Chlomek  17.45 17.46 
  Davle  17.49 17.50 
  Skochovice  17.56 17.57 
  Vrané nad Vltavou  18.00 18.00 
  Dolní Břežany-Jarov  18.03 18.04 
  Praha-Zbraslav  18.07 18.08 
  Praha-Komořany  18.11 18.11 
  Praha-Modřany zastávka  18.14 18.14 
  Praha-Braník  18.17 18.18 
  Praha-Krč  18.22 18.22 
  Praha-Kačerov  18.25 18.25 
  Praha-Vršovice  18.30 18.31 
  Praha hlavní nádraží  18.35 18.41 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster