Os 9063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.55 | ||||
Praha-Vršovice | 13.59 | 14.00 | |||
Praha-Kačerov | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Krč | 14.07 | 14.07 | |||
Praha-Braník | 14.11 | 14.12 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 14.15 | 14.16 | ||
Praha-Komořany | x | 14.18 | 14.18 | ||
Praha-Zbraslav | x | 14.21 | 14.22 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 14.26 | 14.26 | ||
Vrané nad Vltavou | 14.29 | 14.31 | |||
Skochovice | x | 14.34 | 14.35 | ||
Davle | 14.40 | 14.41 | |||
Petrov-Chlomek | x | 14.44 | 14.44 | ||
Petrov u Prahy | x | 14.47 | 14.47 | ||
Luka pod Medníkem | x | 14.53 | 14.54 | ||
Jílové u Prahy | 15.00 | 15.01 | |||
Kamenný Přívoz | x | 15.05 | 15.05 | ||
Prosečnice | x | 15.07 | 15.08 | ||
Krhanice | x | 15.11 | 15.12 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 15.15 | 15.16 | ||
Týnec nad Sázavou | 15.18 | 15.19 | |||
Pecerady | x | 15.22 | 15.23 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 15.27 | 15.27 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 15.30 | 15.31 | ||
Čerčany | 15.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci