..: Trasa vlaku Os 9063 - JŘ 2017 :..
Os 9063
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.55 
  Praha-Vršovice  13.59 14.00 
  Praha-Kačerov  14.04 14.04 
  Praha-Krč  14.07 14.07 
  Praha-Braník  14.11 14.12 
  Praha-Modřany zastávka x14.15 14.16 
  Praha-Komořany x14.18 14.18 
  Praha-Zbraslav x14.21 14.22 
  Dolní Břežany-Jarov x14.26 14.26 
  Vrané nad Vltavou  14.29 14.31 
  Skochovice x14.34 14.35 
  Davle  14.40 14.41 
  Petrov-Chlomek x14.44 14.44 
  Petrov u Prahy x14.47 14.47 
  Luka pod Medníkem x14.53 14.54 
  Jílové u Prahy  15.00 15.01 
  Kamenný Přívoz x15.05 15.05 
  Prosečnice x15.07 15.08 
  Krhanice x15.11 15.12 
  Chrást nad Sázavou x15.15 15.16 
  Týnec nad Sázavou  15.18 15.19 
  Pecerady x15.22 15.23 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x15.27 15.27 
  Poříčí nad Sázavou x15.30 15.31 
  Čerčany  15.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster