..: Trasa vlaku Os 9055 - JŘ 2017 :..
Os 9055
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  8.09 8.25 
  Praha-Vršovice  8.29 8.30 
  Praha-Kačerov  8.34 8.35 
  Praha-Krč  8.38 8.38 
  Praha-Braník  8.42 8.43 
  Praha-Modřany zastávka  8.46 8.47 
  Praha-Komořany  8.49 8.50 
  Praha-Zbraslav  8.53 8.54 
  Dolní Břežany-Jarov  8.57 8.58 
  Vrané nad Vltavou  9.01 9.02 
  Skochovice  9.05 9.05 
  Davle  9.11 9.12 
  Petrov-Chlomek  9.15 9.15 
  Petrov u Prahy  9.18 9.18 
  Luka pod Medníkem  9.25 9.26 
  Jílové u Prahy  9.33 9.34 
  Kamenný Přívoz  9.38 9.39 
  Prosečnice  9.41 9.41 
  Krhanice  9.45 9.45 
  Chrást nad Sázavou  9.49 9.49 
  Týnec nad Sázavou  9.52 9.53 
  Pecerady  9.56 9.57 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  10.01 10.01 
  Poříčí nad Sázavou  10.04 10.05 
  Čerčany  10.09  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster