..: Trasa vlaku Os 9031 - JŘ 2017 :..
Os 9031
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   0.51 
  Skochovice x0.53 0.53 
  Davle x0.59 0.59 
  Petrov-Chlomek x1.02 1.02 
  Petrov u Prahy x1.04 1.04 
  Luka pod Medníkem x1.10 1.10 
  Jílové u Prahy x1.16 1.16 
  Kamenný Přívoz x1.20 1.20 
  Prosečnice x1.22 1.22 
  Krhanice x1.26 1.26 
  Chrást nad Sázavou x1.29 1.29 
  Týnec nad Sázavou x1.32 1.32 
  Pecerady x1.36 1.36 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x1.40 1.40 
  Poříčí nad Sázavou x1.43 1.43 
  Čerčany  1.47  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster