..: Trasa vlaku Os 9013 - JŘ 2017 :..
Os 9013
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   15.55 
  Praha-Vršovice  15.59 16.00 
  Praha-Kačerov  16.03 16.03 
  Praha-Krč  16.06 16.07 
  Praha-Braník  16.11 16.11 
  Praha-Modřany zastávka x16.14 16.14 
  Praha-Komořany x16.17 16.17 
  Praha-Zbraslav x16.20 16.20 
  Dolní Břežany-Jarov x16.24 16.24 
  Vrané nad Vltavou  16.27 16.31 
  Skochovice x16.33 16.33 
  Davle  16.39 16.39 
  Petrov-Chlomek x16.42 16.42 
  Petrov u Prahy x16.45 16.45 
  Luka pod Medníkem x16.52 16.52 
  Jílové u Prahy  16.58 16.59 
  Kamenný Přívoz x17.03 17.03 
  Prosečnice x17.06 17.06 
  Krhanice x17.10 17.10 
  Chrást nad Sázavou x17.14 17.14 
  Týnec nad Sázavou  17.17 17.38 
  Pecerady x17.41 17.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x17.46 17.46 
  Poříčí nad Sázavou x17.49 17.49 
  Čerčany  17.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster