..: Trasa vlaku Os 9012 - JŘ 2017 :..
Os 9012
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   14.36 
  Poříčí nad Sázavou x14.39 14.39 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.43 14.43 
  Pecerady x14.47 14.47 
  Týnec nad Sázavou  14.51 14.52 
  Chrást nad Sázavou x14.55 14.55 
  Krhanice x14.59 14.59 
  Prosečnice x15.03 15.03 
  Kamenný Přívoz x15.05 15.05 
  Jílové u Prahy  15.10 15.32 
  Luka pod Medníkem x15.38 15.38 
  Petrov u Prahy x15.44 15.44 
  Petrov-Chlomek x15.47 15.47 
  Davle  15.50 15.51 
  Skochovice x15.57 15.57 
  Vrané nad Vltavou  16.00 16.01 
  Dolní Břežany-Jarov x16.04 16.04 
  Praha-Zbraslav x16.08 16.08 
  Praha-Komořany x16.11 16.11 
  Praha-Modřany zastávka x16.14 16.14 
  Praha-Braník  16.17 16.18 
  Praha-Krč  16.22 16.23 
  Praha-Kačerov  16.25 16.25 
  Praha-Vršovice  16.30 16.31 
  Praha hlavní nádraží  16.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster