..: Trasa vlaku Os 9010 - JŘ 2017 :..
Os 9010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   13.36 
  Poříčí nad Sázavou x13.39 13.39 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x13.43 13.43 
  Pecerady x13.47 13.47 
  Týnec nad Sázavou  13.51 14.13 
  Chrást nad Sázavou x14.16 14.16 
  Krhanice x14.20 14.20 
  Prosečnice x14.24 14.24 
  Kamenný Přívoz x14.26 14.26 
  Jílové u Prahy  14.31 14.32 
  Luka pod Medníkem x14.38 14.38 
  Petrov u Prahy x14.44 14.44 
  Petrov-Chlomek x14.47 14.47 
  Davle  14.50 14.51 
  Skochovice x14.57 14.57 
  Vrané nad Vltavou  15.00 15.01 
  Dolní Břežany-Jarov x15.04 15.04 
  Praha-Zbraslav x15.08 15.08 
  Praha-Komořany x15.11 15.11 
  Praha-Modřany zastávka x15.14 15.14 
  Praha-Braník  15.17 15.18 
  Praha-Krč  15.22 15.23 
  Praha-Kačerov  15.25 15.25 
  Praha-Vršovice  15.30 15.31 
  Praha hlavní nádraží  15.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster