..: Trasa vlaku Os 9009 - JŘ 2017 :..
Os 9009
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   12.25 
  Praha-Vršovice  12.29 12.30 
  Praha-Kačerov  12.33 12.33 
  Praha-Krč  12.36 12.37 
  Praha-Braník  12.41 12.41 
  Praha-Modřany zastávka x12.44 12.44 
  Praha-Komořany x12.47 12.47 
  Praha-Zbraslav x12.50 12.50 
  Dolní Břežany-Jarov x12.54 12.54 
  Vrané nad Vltavou  12.57 12.58 
  Skochovice x13.00 13.00 
  Davle  13.06 13.06 
  Petrov-Chlomek x13.09 13.09 
  Petrov u Prahy x13.12 13.12 
  Luka pod Medníkem x13.19 13.19 
  Jílové u Prahy  13.25 13.26 
  Kamenný Přívoz x13.30 13.30 
  Prosečnice x13.33 13.33 
  Krhanice x13.37 13.37 
  Chrást nad Sázavou x13.41 13.41 
  Týnec nad Sázavou  13.44 14.08 
  Pecerady x14.11 14.11 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.16 14.16 
  Poříčí nad Sázavou x14.19 14.19 
  Čerčany  14.24  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster