Os 8833 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.45 | ||||
Srbsko | 11.49 | 11.50 | |||
Karlštejn | 11.53 | 11.53 | |||
Zadní Třebaň | 11.57 | 11.57 | |||
Řevnice | 12.00 | 12.01 | |||
Dobřichovice | 12.04 | 12.05 | |||
Všenory | 12.07 | 12.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.10 | 12.11 | |||
Černošice | 12.13 | 12.14 | |||
Praha-Radotín | 12.18 | 12.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 12.22 | 12.22 | |||
Praha-Smíchov | 12.28 | 12.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci