Os 8741 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 4.50 | ||||
Pohledští Dvořáci | 4.54 | 4.54 | |||
Pohled | 4.58 | 4.58 | |||
Stříbrné Hory | 5.00 | 5.01 | |||
Přibyslav zastávka | 5.04 | 5.04 | |||
Přibyslav | 5.06 | 5.07 | |||
Ronov nad Sázavou | 5.09 | 5.10 | |||
Nížkov | 5.12 | 5.12 | |||
Sázava u Žďáru | 5.16 | 5.16 | |||
Hamry nad Sázavou | 5.20 | 5.20 | |||
Žďár nad Sázavou | 5.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci