Rx 874 „Rudolf Těsnohlídek“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 660 + 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.00 | ||||
Blansko | 5.19 | 5.20 | |||
Skalice nad Svitavou | 5.29 | 5.30 | |||
Letovice | 5.37 | 5.38 | |||
Březová nad Svitavou | 5.45 | 5.46 | |||
Svitavy | 5.57 | 6.01 | |||
Česká Třebová | 6.11 | 6.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.22 | 6.23 | |||
Choceň | 6.35 | 6.36 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.53 | 6.58 | |||
Přelouč | 7.06 | 7.07 | |||
Kolín | 7.21 | 7.23 | |||
Praha-Libeň | 7.54 | 7.55 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.03 | 8.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci