Os 8721 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 22.30 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 22.34 | 22.34 | ||
Frahelž | x | 22.37 | 22.37 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 22.40 | 22.40 | |||
Lužnice | x | 22.44 | 22.44 | ||
Třeboň | 22.48 | 22.52 | |||
Třeboň lázně | x | 22.54 | 22.54 | ||
Majdalena zastávka | x | 23.00 | 23.00 | ||
Majdalena | 23.02 | 23.03 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 23.08 | 23.09 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 23.10 | 23.10 | ||
Hrdlořezy | x | 23.13 | 23.13 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 23.15 | 23.15 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 23.19 | 23.20 | |||
České Velenice | 23.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci