Os 8714 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 13.21 | ||||
Nová Ves nad Lužnicí | 13.26 | 13.26 | |||
Dvory nad Lužnicí | x | 13.31 | 13.31 | ||
Hrdlořezy | x | 13.33 | 13.33 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 13.36 | 13.36 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 13.38 | 13.39 | |||
Majdalena | 13.44 | 13.45 | |||
Majdalena zastávka | x | 13.48 | 13.48 | ||
Třeboň lázně | x | 13.54 | 13.54 | ||
Třeboň | 13.56 | 14.00 | |||
Lužnice | x | 14.04 | 14.04 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 14.08 | 14.09 | |||
Frahelž | x | 14.12 | 14.12 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 14.16 | 14.16 | ||
Veselí nad Lužnicí | 14.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci