Os 8701 | |
Řazení vlaku: 842 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 4.52 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 4.57 | 4.57 | ||
Frahelž | x | 5.01 | 5.01 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 5.04 | 5.07 | |||
Lužnice | x | 5.12 | 5.12 | ||
Třeboň | 5.16 | 5.17 | |||
Třeboň lázně | x | 5.19 | 5.19 | ||
Majdalena zastávka | x | 5.26 | 5.26 | ||
Majdalena | 5.28 | 5.29 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 5.34 | 5.35 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 5.37 | 5.37 | ||
Hrdlořezy | x | 5.39 | 5.39 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 5.42 | 5.42 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 5.48 | 5.49 | |||
České Velenice | 5.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci