Os 8664 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.44 | ||||
Pardubice-Svítkov | 22.47 | 22.47 | |||
Pardubice-Opočínek | 22.50 | 22.50 | |||
Valy u Přelouče | 22.53 | 22.54 | |||
Přelouč | 22.57 | 22.58 | |||
Lhota pod Přeloučí | 23.01 | 23.01 | |||
Řečany nad Labem | 23.04 | 23.05 | |||
Chvaletice | 23.08 | 23.09 | |||
Kojice | 23.11 | 23.11 | |||
Týnec nad Labem | 23.13 | 23.14 | |||
Záboří nad Labem | 23.16 | 23.16 | |||
Starý Kolín | 23.20 | 23.20 | |||
Kolín dílny | 23.24 | 23.24 | |||
Kolín | 23.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci