Os 8566 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 7.04 | ||||
Nová Ves nad Popelkou | x | 7.08 | 7.08 | ||
Syřenov | x | 7.12 | 7.12 | ||
Ústí u Staré Paky | x | 7.15 | 7.15 | ||
Stará Paka | 7.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci