Os 8511 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 7.34 | ||||
Malechovice | x | 7.39 | 7.39 | ||
Libošovice | x | 7.43 | 7.43 | ||
Sobotka | 7.47 | 7.49 | |||
Dolní Bousov | 7.55 | 8.00 | |||
Rohatsko | x | 8.03 | 8.03 | ||
Bechov | x | 8.06 | 8.06 | ||
Dlouhá Lhota | x | 8.11 | 8.11 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 8.15 | 8.15 | ||
Kolomuty | x | 8.19 | 8.19 | ||
Řepov | x | 8.22 | 8.22 | ||
Mladá Boleslav město | 8.26 | 8.28 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.35 | 8.43 | |||
Mladá Boleslav hl.n. kolej č.5c | + | 8.44 | 8.45 | ||
Bukovno | x | 8.55 | 8.55 | ||
Líny | x | 8.58 | 8.58 | ||
Katusice | 9.01 | 9.03 | |||
Skalsko | x | 9.08 | 9.08 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 9.10 | 9.10 | ||
Trnová | x | 9.13 | 9.13 | ||
Vrátno | x | 9.18 | 9.18 | ||
Skramouš | x | 9.21 | 9.21 | ||
Mšeno | 9.26 | 9.47 | |||
Kanina | x | 9.53 | 9.53 | ||
Živonín | x | 9.57 | 9.57 | ||
Nebužely | x | 10.01 | 10.01 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 10.08 | 10.10 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 10.12 | 10.12 | ||
Hleďsebe | x | 10.15 | 10.15 | ||
Mělnická Vrutice | x | 10.20 | 10.20 | ||
Velký Borek | x | 10.24 | 10.24 | ||
Mělník | 10.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci