R 848 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 4.29 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 4.37 | 4.39 | |||
Ostrava-Svinov | 4.45 | 4.47 | |||
Studénka | 4.57 | 4.58 | |||
Suchdol nad Odrou | 5.05 | 5.06 | |||
Hranice na Moravě | 5.18 | 5.19 | |||
Přerov | 5.36 | 5.38 | |||
Kojetín | 5.52 | 5.53 | |||
Nezamyslice | 6.02 | 6.03 | |||
Vyškov na Moravě | 6.15 | 6.17 | |||
Komořany u Vyškova | + | 6.26 | 6.29 | ||
Brno-Slatina | + | 6.46 | 6.47 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci