R 847 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bee272 + 2xBee273 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 20.37 | 20.40 | |||
Němčice nad Hanou | + | 20.56 | 20.59 | ||
Kojetín | 21.05 | 21.06 | |||
Přerov | 21.21 | 21.23 | |||
Hranice na Moravě | 21.40 | 21.41 | |||
Suchdol nad Odrou | 21.54 | 21.55 | |||
Studénka | 22.03 | 22.04 | |||
Ostrava-Svinov | 22.14 | 22.16 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 22.22 | 22.24 | |||
Bohumín | 22.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci