R 846 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149 + BDs449 + 2xBee273 + Bee272 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.29 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 5.37 | 5.39 | |||
Ostrava-Svinov | 5.45 | 5.47 | |||
Studénka | 5.57 | 5.58 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.05 | 6.06 | |||
Hranice na Moravě | 6.18 | 6.19 | |||
Přerov | 6.36 | 6.38 | |||
Kojetín | 6.52 | 6.53 | |||
Vyškov na Moravě | 7.15 | 7.17 | |||
Komořany u Vyškova | + | 7.26 | 7.29 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci