Os 8455 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milevsko | 10.17 | ||||
Sepekov | 10.20 | 10.21 | |||
Božejovice | 10.28 | 10.29 | |||
Padařov | x | 10.32 | 10.32 | ||
Meziříčí | x | 10.36 | 10.36 | ||
Balkova Lhota | 10.39 | 10.40 | |||
Nasavrky | x | 10.44 | 10.44 | ||
Tábor | 10.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci