R 844 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 6.29 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 6.37 | 6.39 | |||
Ostrava-Svinov | 6.45 | 6.47 | |||
Studénka | 6.57 | 6.58 | |||
Suchdol nad Odrou | 7.05 | 7.06 | |||
Hranice na Moravě | 7.18 | 7.19 | |||
Přerov | 7.36 | 7.38 | |||
Kojetín | 7.52 | 7.53 | |||
Vyškov na Moravě | 8.15 | 8.17 | |||
Brno-Černovice odbočka | + | 8.45 | 8.48 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci