Os 8378 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 19.16 | ||||
Tábor-Měšice | x | 19.19 | 19.19 | ||
Smyslov | x | 19.23 | 19.23 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 19.26 | 19.26 | ||
Chýnov | 19.30 | 19.30 | |||
Pořín | x | 19.36 | 19.36 | ||
Obrataň | 19.43 | 19.44 | |||
Šimpach | x | 19.47 | 19.47 | ||
Pacov | 19.52 | 19.52 | |||
Leskovice | x | 20.00 | 20.00 | ||
Nová Cerekev | 20.04 | 20.05 | |||
Vlásenice | x | 20.09 | 20.09 | ||
Pelhřimov | 20.16 | 20.17 | |||
Rynárec | x | 20.21 | 20.21 | ||
Zajíčkov | x | 20.25 | 20.25 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 20.29 | 20.31 | |||
Nová Buková | x | 20.34 | 20.34 | ||
Hříběcí | x | 20.38 | 20.38 | ||
Horní Cerekev | 20.42 | 20.52 | |||
Švábov | x | 20.55 | 20.55 | ||
Batelov | 20.59 | 21.00 | |||
Dolní Cerekev | x | 21.06 | 21.06 | ||
Kostelec u Jihlavy | 21.09 | 21.10 | |||
Dvorce | x | 21.14 | 21.14 | ||
Rantířov | 21.18 | 21.18 | |||
Jihlava-Staré Hory | x | 21.24 | 21.24 | ||
Jihlava město | 21.26 | 21.27 | |||
Jihlava | 21.30 | 21.35 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 21.39 | 21.39 | |||
Střítež u Jihlavy | 21.42 | 21.42 | |||
Dobronín | 21.44 | 21.45 | |||
Kamenná | 21.48 | 21.48 | |||
Šlapanov | 21.53 | 21.53 | |||
Mírovka | 21.58 | 21.59 | |||
Havlíčkův Brod | 22.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci