Os 8368 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 17.08 | ||||
Švábov | 17.11 | 17.12 | |||
Batelov | 17.16 | 17.20 | |||
Dolní Cerekev | 17.26 | 17.27 | |||
Kostelec u Jihlavy | 17.30 | 17.44 | |||
Dvorce | 17.48 | 17.49 | |||
Rantířov | 17.52 | 17.52 | |||
Jihlava-Staré Hory | 17.57 | 17.58 | |||
Jihlava město | 18.00 | 18.01 | |||
Jihlava | 18.04 | 18.13 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 18.16 | 18.17 | |||
Střítež u Jihlavy | 18.19 | 18.20 | |||
Dobronín | 18.22 | 18.23 | |||
Kamenná | 18.26 | 18.27 | |||
Šlapanov | 18.31 | 18.32 | |||
Mírovka | 18.37 | 18.37 | |||
Havlíčkův Brod | 18.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci