Os 8362 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDsee454 + 2xBdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlávka | 14.15 | ||||
Horní Ves | 14.20 | 14.21 | |||
Horní Cerekev | 14.24 | 14.25 | |||
Švábov | 14.28 | 14.28 | |||
Batelov | 14.32 | 14.33 | |||
Dolní Cerekev | 14.39 | 14.39 | |||
Kostelec u Jihlavy | 14.43 | 14.45 | |||
Dvorce | 14.49 | 14.50 | |||
Rantířov | 14.53 | 14.57 | |||
Jihlava-Staré Hory | 15.02 | 15.02 | |||
Jihlava město | 15.05 | 15.11 | |||
Jihlava | 15.14 | 15.21 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 15.25 | 15.25 | |||
Střítež u Jihlavy | 15.28 | 15.28 | |||
Dobronín | 15.31 | 15.31 | |||
Kamenná | 15.35 | 15.35 | |||
Šlapanov | 15.40 | 15.40 | |||
Mírovka | 15.45 | 15.46 | |||
Havlíčkův Brod | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci