R 829 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 3xB249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 11.37 | 11.40 | |||
Němčice nad Hanou | + | 11.56 | 11.59 | ||
Kojetín | 12.05 | 12.06 | |||
Přerov | 12.21 | 12.23 | |||
Hranice na Moravě | 12.40 | 12.41 | |||
Suchdol nad Odrou | 12.54 | 12.55 | |||
Studénka | 13.03 | 13.04 | |||
Ostrava-Svinov | 13.14 | 13.16 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 13.22 | 13.24 | |||
Bohumín | 13.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci