Os 8289 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 20.18 | ||||
Bystřice u Benešova | x | 20.23 | 20.23 | ||
Tomice | x | 20.28 | 20.28 | ||
Olbramovice | 20.33 | 20.34 | |||
Votice | x | 20.38 | 20.38 | ||
Heřmaničky | 20.44 | 20.45 | |||
Ješetice | 20.50 | 20.50 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 20.53 | 20.53 | ||
Střezimíř | 20.56 | 20.57 | |||
Mezno | x | 21.01 | 21.01 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 21.05 | 21.05 | ||
Chotoviny | 21.09 | 21.10 | |||
Tábor | 21.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci