Os 8282 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 18.06 | ||||
Chotoviny | 18.14 | 18.15 | |||
Sudoměřice u Tábora | x | 18.19 | 18.19 | ||
Mezno | x | 18.23 | 18.23 | ||
Střezimíř | 18.27 | 18.29 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 18.32 | 18.32 | ||
Ješetice | 18.35 | 18.37 | |||
Heřmaničky | 18.42 | 18.44 | |||
Votice | x | 18.49 | 18.49 | ||
Olbramovice | 18.53 | 18.54 | |||
Tomice | x | 18.58 | 18.58 | ||
Bystřice u Benešova | x | 19.03 | 19.03 | ||
Benešov u Prahy | 19.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci