R 821 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 5.36 | 5.40 | |||
Němčice nad Hanou | + | 5.56 | 5.59 | ||
Kojetín | 6.05 | 6.06 | |||
Přerov | 6.21 | 6.23 | |||
Hranice na Moravě | 6.40 | 6.41 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.54 | 6.55 | |||
Studénka | 7.03 | 7.04 | |||
Ostrava-Svinov | 7.14 | 7.16 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.22 | 7.24 | |||
Bohumín | 7.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci